Leczenie nadpotliwości jonoforezą Warszawa

Leczenie nadpotliwości jonoforezą jest to niezwykle skuteczne rozwiązanie dla wszystkich osób cierpiących na nadmierną potliwość pach, dłoni i stóp. Każdy, kogo dotyczy problem nadmiernego pocenia doskonale wie jak nadaktywność gruczołów potowych może utrudnić życie zawodowe i osobiste. Zaplamione koszule pod pachami, czy mokre ręce, które aż wstyd komukolwiek podać to tylko niektóre z wielu kłopotliwych skutków nadpotliwości. W naszej klinice leczymy nadpotliwość za pomocą bezpiecznej terapii jonoforezą. Jest to prawdopodobnie najlepszy sposób radzenia sobie ze zbytnią aktywnością gruczołów potowych. Zapraszamy na skuteczne leczenie nadpotliwości jonoforezą Warszawa to w końcu wymagające miasto, w którym nie możesz sobie pozwolić na utratę pewności siebie, tym bardziej z takiego powodu jak nadmierne pocenie. Możesz tą przykrą przypadłość poskromić. Zamiast nieskutecznych antyperspirantów, drogich i niebezpiecznych botoksów wybierz terapię jonoforezą. Szczegóły poniżej…

leczenie-nadpotliwosci-jonoforeza-warszawa

Na czym polega terapia jonoforezą?

Terapia jonoforezą polega na tym, by zmniejszyć aktywność receptorów w gruczołach potowych. To z kolei bezpośrednio zmniejsza ilość wydzielanego potu. Zabieg jest zupełnie nieinwazyjny i bezbolesny, a co najważniejsze nie uszkadza gruczołów potowych. Do specjalnego urządzenia stworzonego z myślą o leczeniu nadmiernej potliwości, które wypełnione jest wodą wystarczy włożyć dłonie lub stopy. W sytuacji gdy leczenie nadpotliwości dotyczy obszarów pod pachami konieczne jest zastosowanie nasączonych poduszek z elektrodami. Uruchamia się urządzenie i dochodzi do przepływu prądu w częściach ciała, które stykają się z urządzeniem. Rozpoczyna się dezaktywacja receptorów. Natężenie prądu stopniowo się zwiększa, aż do momentu, gdy pacjent odczuwa mrowienie. Zabieg trwa 15 minut, po czym można wrócić do normalnych obowiązków. W początkowej fazie terapii zaleca się codzienne zabiegi. Efekt można osiągnąć dość szybko, bo już po 2 tygodniach zabiegów jonoforezą, a efekty utrzymują się miesiącami.

Leczenie nadpotliwości jonoforezą – zalety:

• Nie ma potrzeby zażywania farmaceutyków przez co brak skutków ubocznych
• Terapia jest szybka, nieinwazyjna, tania
• Efekty terapii są trwałe i utrzymują się przez wiele miesięcy
• Jonoforeza jest bezpieczna w przeciwieństwie do innych metod leczenia nadpotliwości

Leczenie nadtpoliwości jonoforezą ma wiele zalet i można by o tym pisać i pisać. Żadne słowa nie zastąpią jednak satysfakcji klientów, którzy oddają urządzenie do jonoforezy po dwóch tygodniach mówiąc: „jest naprawdę zauważalna poprawa”. To najlepsza rekomendacja tej terapii w leczeniu nadmiernej potliwości.

Nie zatruwaj się botoksem! Szkoda też pieniędzy na laserowe leczenie nadmiernej potliwości. Wypróbuj skuteczną terapię jonoforezą!

Generalnie zabiegowi jonoforezy może poddać się każdy. Istnieją jednak pewne przeciwskazania, czasowe lub trwałe. Oto najważniejsze z nich:

• ropne stany zapalne skóry i tkanek miękkich
• wypryski, owrzodzenia
• stany gorączkowe
• porażania spastyczne
• wszczepiony rozrusznik serca
• zakrzepy
• zagrożenia zatorami
• zakrzepowe zapalenie żył
• nowotwory łagodne i złośliwe
• skaza krwotoczna
• ostre procesy zapalne i infekcje ogólne
• endoproteza

Jeżeli powyższe przeciwwskazania Cię nie dotyczą to może swobodnie poddać się terapii jonoforezą.

Leczenie nadpotliwości jonoforezą Warszawa – gdzie jesteśmy?

Zapraszamy na skuteczne i bezpieczne leczenie nadpotliwości jonoforezą Warszawa, Rydygiera 19 lok U17, to właśnie tutaj można wypożyczyć sprzęt, by później w domowym zaciszu poddawać się przyjemnym zabiegom. Na koniec ciekawostka dla wszystkich zainteresowanych: najdłuższe udokumentowane działanie urządzenia do jonoforezy to blisko 11 miesięcy, a wszystko po zaledwie dwutygodniowej terapii.  Gdy gruczoły potowe znowu zrobią się nadaktywne możesz ponownie poddać się terapii. Wszystko po to, by znów cieszyć się czystymi koszulami, suchymi skarpetkami/rajstopami czy też świadomością, że możesz podać komuś dłoń na powitanie bez strachu, że będzie mokra od potu.

Informacje kontaktowe

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Gabinet

  Nadmierna potliwość Warszawa

  ul. Rydygiera 19 lok U17
  01-810 Warszawa

  Godziny otwarcia

  Pon-pt: 08:00 – 21:00
  Sobota: 08:00 – 14:00