Leczenie nadpotliwości dłoni Warszawa

Jest kilka metod leczenia nadpotliwości dłoni, m.in. zabieg chirurgiczny w trakcie którego „łyżeczkuje się” gruczoły potowe, czy też nieco mniej inwazyjna terapia, polegająca na wstrzykiwaniu toksyny botulinowej. W tym drugim przypadku problem wilgotnych dłoni rozwiązany jest na maksymalnie kilka miesięcy – koszt takiej terapii to przynajmniej 1,5 tysiąca złotych.

Znaczenie lepszym rozwiązaniem – skuteczniejszym i tańszym jest leczenie nadmiernej potliwości dłoni jonoforezą. Ten rodzaj zabiegów polega na włożeniu dłoni do urządzenia z wodą przez którą przechodzi prąd o niewielkim natężeniu. Za jego pomocą następuje stopniowa dezaktywacja receptorów w gruczołach potowych, co wyraźnie zmniejsza ich aktywność, ale ich nie uszkadza. Jeżeli szukasz skutecznej terapii, która nie tylko odniesie zamierzone i długotrwałe rezultaty, ale będzie także bezpieczna i pozbawiona skutków ubocznych, to koniecznie umów się na leczenie nadpotliwości dłoni jonoforezą.

Leczenie nadpotliwości dłoni jonoforezą

Leczenie nadpotliwości dłoni jonoforezą to prawdopodobnie najlepsza metoda radzenia sobie z nadmierną aktywnością gruczołów potowych. Najważniejszą zaletą terapii jest fakt, że nie ma ona skutków ubocznych, jest bezpieczna dla organizmu. Poza tym jest bezbolesna i nieinwazyjna. Jakie jeszcze zalety ma jonoforeza w leczeniu nadmiernej potliwości? Oto one:

Zalety terapii:

  • nie trzeba brać farmaceutyków
  • nie ma skutków ubocznych
  • wystarcza zazwyczaj 10-14 zabiegów po 15 minut
  • bardzo dobre efekty leczenia
  • długotrwały efekt, na wiele miesięcy

Po serii zabiegów jonoforezą wróci Twoja pewność siebie w kontaktach z innymi. Podanie szefowi lub współpracownikom ręki nie będzie już więcej problemem, a życie towarzyskie wróci do normy!

Informacje kontaktowe

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Gabinet

Nadmierna potliwość Warszawa

ul. Twardowska 3
01-810 Warszawa
(Bielany)

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek
10.00 – 20.00

Kontakt

Telefon: 22 300 1546

E-mail: 
[email protected]

Leczenie nadpotliwości

Bodymove

ul. Twardowska 3
01-810 Warszawa (Bielany)

Telefon: (22) 300 1500
E-mail: [email protected]