Leczenie nadpotliwości dłoni Warszawa

Szukasz sposobu na wilgotne, czy wręcz mokre dłonie? Przez nadpotliwość cierpią Twoje kontakty towarzyskie? Nie ma się co dziwić, w końcu nikt nie lubi gdy podaje mu się spoconą rękę. Jest jednak dobra wiadomość: możesz to zmienić i to szybko. Przeczytaj krótki tekst o tym jak wygląda leczenie nadpotliwości dłoni jonoforezą. Jeżeli cierpisz na nadpotliwość dłoni to własnie ta terapia może zmienić Twoje życie o 180 stopni. Po pierwsze musisz wiedzieć, że są na rynku metody leczenia nadpotliwości dłoni, które są bolesne, nieprzyjemne i często nieodwracalne, m.in. zabieg chirurgiczny, w trakcie którego „łyżeczkuje się” gruczoły potowe. Jest też mniej inwazyjna terapia, polegająca na wstrzykiwaniu toksyny botulinowej, a więc botoksu. To jednak wciąż ingerencja w organizm, a efekt? Najwyżej na kilka miesięcy. Poza tym koszt takiej terapii to przynajmniej 1,5 tysiąca złotych. Znaczenie lepszym rozwiązaniem – skuteczniejszym i tańszym jest leczenie nadmiernej potliwości dłoni jonoforezą.

Leczenie nadpotliwości dłoni jonoforezą w praktyce

Ok, zdecydowałeś/łaś się na terapię jonoforezą, ale zanim wypożyczysz sprzęt potrzebujesz się dowiedzieć na czym polegają zabiegi. Już tłumaczymy, to bardzo proste. Wystarczy włożyć dłonie do urządzenia z letnią wodą, przez którą przechodzi prąd o niewielkim natężeniu. Za jego pomocą następuje stopniowa dezaktywacja receptorów w gruczołach potowych, co wyraźnie zmniejsza ich aktywność, ale ich nie uszkadza. Jeżeli szukasz skutecznej terapii, która nie tylko odniesie zamierzone i długotrwałe rezultaty, ale będzie także bezpieczna i pozbawiona skutków ubocznych, to jonoforeza jest najlepszym rozwiązaniem. Chcesz rozwiązać problem z nadmiernym poceniem się dłoni? Koniecznie zdecyduj się na leczenie nadpotliwości dłoni jonoforezą. Wypożyczysz sprzęt do domu np. na 2 tygodnie i będziesz z niego korzystać codziennie, o takich porach, jakie Ci pasują, wygodnie i w komfortowym zaciszu.

Leczenie nadpotliwości dłoni jonoforezą – zalety

Leczenie nadpotliwości dłoni jonoforezą to prawdopodobnie najlepsza metoda radzenia sobie z nadmierną aktywnością gruczołów potowych. Najważniejszą zaletą terapii jest fakt, że nie ma ona skutków ubocznych, jest bezpieczna dla organizmu. Poza tym jest bezbolesna i nieinwazyjna. Jakie jeszcze zalety ma jonoforeza w leczeniu nadmiernej potliwości? Oto one:

 • nie trzeba brać farmaceutyków
 • nie ma skutków ubocznych
 • wystarcza zazwyczaj 10-14 zabiegów po 15 minut
 • bardzo dobre efekty leczenia
 • długotrwały efekt, na wiele miesięcy

Zobaczysz, że po serii zabiegów jonoforezą wróci Twoja pewność siebie w kontaktach z innymi. Podanie szefowi lub współpracownikom ręki nie będzie już więcej problemem, a życie towarzyskie wróci do normy! I to zaledwie po dwutygodniowej terapii! To nie żadne czary mary, tylko podstawy fizyki, które zastosowano do leczenia nadmiernej potliwości.

Informacje kontaktowe

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Gabinet

  Nadmierna potliwość Warszawa

  ul. Rydygiera 19 lok U17
  01-810 Warszawa

  Godziny otwarcia

  Pon-pt: 08:00 – 21:00
  Sobota: 08:00 – 14:00