Leczenie nadpotliwości stóp Warszawa

Wprawdzie pocenie się jest niezbędne aby system termoregulacji prawidłowo funkcjonował, ale  niestety często dochodzi do sytuacji, w której ten mechanizm zostaje zaburzony. Jest to tzw. Nadpotliwość, której wyjątkowo nieprzyjemnym rodzajem jest nadpotliwość stóp. Jest to częsta dolegliwość, gdyż podeszwy stóp są szczególnie podatne na wydzielanie potu. Przyczyny nadpotliwości mogą być różne, problem jednak jest zawsze ten sam – przepocone skarpetki, wręcz klejące się do obuwia. Estetyka i przykry zapach to jedna strona medalu, druga to choroby grzybiczne stóp, dla których wilgotne środowisko jest idealnym do rozwoju.

Doskonałym rozwiązaniem problemu nadpotliwości stóp jest terapia jonoforezą, która jest skuteczna nawet w ciężkich przypadkach. Jest to nieinwazyjny zabieg, który polega na wystawieniu skóry na działanie prądu o niewielkim natężeniu. Zabieg trwa około 15 minut i jest zupełnie bezbolesny. Można po nim wrócić do swoich normalnych obowiązków. Często już 10-12 zabiegów przeprowadzanych dzień po dniu wystarcza, aby pozbyć się problemu z nadmiernym poceniem stóp na długie miesiące.

Leczenie nadpotliwości stóp jonoforezą                   nadmierna potliwość stóp

  • skuteczność i szybkość
  • niewielki koszt w porównaniu do innych metod
  • bez bólu, w pełni bezpiecznie
  • nie ma skutków ubocznych

Cierpisz na nadmierne pocenie stóp, które rujnuje Twoje życie? Połóż temu kres. Przyjdź do naszego gabinetu przy ulicy Twardowskiej 3 w Warszawie. Pamiętaj jednak, by wcześniej umówić się na wizytę telefonicznie lub mailowo. Leczenie nadpotliwości dzięki swojej skuteczności jest coraz popularniejsze i nie brakuje chętnych na zabiegi jonoforezą.

Informacje kontaktowe

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Gabinet

Nadmierna potliwość Warszawa

ul. Twardowska 3
01-810 Warszawa
(Bielany)

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek
10.00 – 20.00

Kontakt

Telefon: 22 300 1546

E-mail: 
[email protected]

Leczenie nadpotliwości

Bodymove

ul. Twardowska 3
01-810 Warszawa (Bielany)

Telefon: (22) 300 1500
E-mail: [email protected]