Leczenie nadpotliwości Warszawa

Interesuje Cię skuteczne leczenie nadpotliwości? Masz dość spoconych dłoni, mokrych skarpetek i plam pod pachami na swoich koszulach? Jest na to rozwiązanie: terapia jonoforezą. To bezpieczna metoda leczenia nadpotliwości, znacznie tańsza i bezpieczniejsza niż leczenie laserowe (skutki nieodwracalne), czy terapia botoksem. Jeżeli oczekujesz długotrwałych efektów terapeutycznych na wiele miesięcy to leczenie nadpotliwości jonoforezą powinno spełnić Twoje oczekiwania. Efekty dwutygodniowej terapii utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Gdy gruczoły potowe odzyskują swoją aktywność wystarczy powtórzyć terapię jonoforezą i znowu można cieszyć się efektami na długi czas. Leczenie nadpotliwości Warszawa cd poniżej.

Przyczyny nadpotliwości pach, stóp i dłoni

Nadpotliwość to częste zjawisko u ludzi aktywnych zawodowo, którzy nie radzą sobie ze stresem. Właśnie nerwy są jednym z głównych czynników powodujących nadmierne pocenie się. Innymi przyczynami powodującymi nadpotliwość mogą być m.in. zaburzenia hormonalne, otyłość, choroby neurologiczne. Nie należy przejmować się poceniem, które wynika z intensywnego wysiłku fizycznego lub jest spowodowane wysoką temperaturą latem. Leczenie nadpotliwości należy rozpocząć gdy pocenie staje się uciążliwe, utrudniając codzienne kontakty z ludźmi i normalne funkcjonowanie. W końcu, jak witać się z szefem, współpracownikami lub klientami, gdy ma się wciąż spocone dłonie? Albo kto by chciał zmieniać koszulę trzy razy dziennie?

leczenie-nadpotliwosci-warszawa

Skuteczne leczenie nadpotliwości Warszawa

Nadpotliwość związana jest ze zbytnią aktywnością gruczołów potowych, które znajdują się praktycznie na całej powierzchni ciała. Najwięcej jest ich na dłoniach, stopach i w okolicach pach oraz pachwin. Metodą, która przynosi bardzo dobre efekty jest leczenie nadmiernej potliwości za pomocą jonoforezy. Jest to krótki zabieg, nie przekraczający 15 minut, a dodatkowo jest całkowicie bezbolesny. Wystarczy zaledwie dwutygodniowa terapia, by pocenie się przestało by problemem uniemożliwiającym normalne funkcjonowanie. Terapia jonoforezą jest tańsza niż usuwanie gruczołów potowych laserem, czy też ich „łyżeczkowanie”. Jonoforeza jest też zabiegiem bezbolesnym, a nawet przyjemnym – podczas terapii można poczuć jedynie lekkie mrowienie. Jonoforeza jest również bezpieczniejszym rozwiązaniem niż wstrzyknięcie botoksu i do tego o wiele tańszym. Obecnie możesz wypożyczyć sprzęt do leczenia jonoforezy i korzystać z niego w domu, gdy tylko znajdziesz na to chwilę czasu.

Leczenie nadpotliwości w domu

Nie możesz sobie pozwolić na czasochłonne przejazdy przez Warszawę? Żaden problem! Oferujmy możliwość wypożyczenia sprzętu zabiegowego do domu. Dzięki temu będziesz mógł sobie sam przeprowadzić 15-minutowy zabieg jonoforezą kiedy tylko chcesz, w domowym zaciszu. Zamiast codziennie jechać samochodem przez pół miasta, tracić paliwo i czas, możesz terapię jonoforezą przeprowadzić we własnym zakresie. Obsługa sprzętu jest prosta, a za urządzenie nie jest pobierana kaucja. Wynajem oparty jest jedynie o prostą umowę najmu. Podsumowując, jeżeli wciąż szukasz skutecznego sposobu na leczenie nadpotliwości dłoni lub stóp, koniecznie odwiedź nasz gabinet przy ul. Rydygiera 19 lok U17, w Warszawie. Jonoforeza na nadpotliwość to najlepsze rozwiązanie przykrego problemu, jakim jest pocenie się.

Informacje kontaktowe

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Gabinet

  Nadmierna potliwość Warszawa

  ul. Rydygiera 19 lok U17
  01-810 Warszawa

  Godziny otwarcia

  Pon-pt: 08:00 – 21:00
  Sobota: 08:00 – 14:00