Leczenie nadpotliwości Warszawa

Nadpotliwość to częste zjawisko u ludzi aktywnych zawodowo, którzy nie radzą sobie ze stresem. Właśnie nerwy są jednym z głównych czynników powodujących nadmierne pocenie się. Innymi przyczynami powodującymi nadpotliwość mogą być m.in. zaburzenia hormonalne, otyłość, choroby neurologiczne. Nie należy przejmować się poceniem, które wynika z intensywnego wysiłku fizycznego lub jest spowodowane wysoką temperaturą latem. Leczenie nadpotliwości należy rozpocząć gdy pocenie staje się uciążliwe, utrudniając codzienne kontakty z ludźmi i normalne funkcjonowanie. W końcu, jak witać się z szefem, współpracownikami lub klientami, gdy ma się wciąż spocone dłonie? Albo kto by chciał zmieniać koszulę trzy razy dziennie?

Skuteczne leczenie nadmiernej potliwości

Nadpotliwość związana jest ze zbytnią aktywnością gruczołów potowych, które znajdują się praktycznie na całej powierzchni ciała. Najwięcej jest ich na dłoniach, stopach i w okolicach pach oraz pachwin. Metodą, która przynosi bardzo dobre efekty jest leczenie nadmiernej potliwości za pomocą jonoforezy. Jest to krótki zabieg, nie przekraczający 15 minut, a dodatkowo jest całkowicie bezbolesny. Wystarczy seria 10-14 zabiegów, by pocenie się przestało by problemem uniemożliwiającym normalne funkcjonowanie. W naszym gabinecie do zabiegów jonoforezą wykorzystujemy sprzęt specjalnie stworzony dla osób cierpiących na nadmierną potliwość. Gwarantujemy skuteczność i zachowanie pełnej higieny podczas zabiegu.

Leczenie nadpotliwości w domu

Nie możesz sobie pozwolić na czasochłonne przejazdy przez Warszawę? Żaden problem! Oferujmy możliwość wypożyczenia sprzętu zabiegowego do domu. Dzięki temu będziesz mógł sobie sam przeprowadzić 15-minutowy zabieg jonoforezą kiedy tylko chcesz, w domowym zaciszu. Zamiast codziennie jechać samochodem przez pół miasta, tracić paliwo i czas, możesz jonoforezę załatwić we własnym zakresie.

Jeżeli wciąż szukasz skutecznego sposobu na leczenie nadpotliwości dłoni lub stóp, koniecznie odwiedź nasz gabinet przy ul. Twardowskiej 3, w Warszawie. Jonoforeza na nadpotliwość to najlepsze rozwiązanie przykrego problemu, jakim jest pocenie się.

Informacje kontaktowe

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Gabinet

Nadmierna potliwość Warszawa

ul. Twardowska 3
01-810 Warszawa
(Bielany)

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek
10.00 – 20.00

Kontakt

Telefon: 22 300 1546

E-mail: 
[email protected]

Leczenie nadpotliwości

Bodymove

ul. Twardowska 3
01-810 Warszawa (Bielany)

Telefon: (22) 300 1500
E-mail: [email protected]