Leczenie nadpotliwości pach Warszawa

Nadpotliwość pach potrafi skutecznie zniszczyć życie osobiste i zawodowe. Ludzie, którzy cierpią na nadmierną potliwość pach starają się zakrywać poplamione ubrania, muszą brać prysznic przynajmniej dwa razy w ciągu dnia, wybierają tylko te kolory koszul na których najmniej widać odstraszające plamy potu. Uprzykrzające życie schorzenie wpływa na ich jakość życia. Ograniczają kontakty towarzyskie, cierpi również ich życie uczuciowe. Nadpotliwość pach bardzo często prowadzi do wewnętrznej frustracji, a nawet depresji.

Rozwiązaniem problemu związanego z nadmiernym poceniem pod pachami są zabiegi jonoforezy. Każdy z nich trwa 15 minut i jest zupełnie bezbolesny. Wystarczy zazwyczaj od 10 do 14 zabiegów aby pozbyć się kłopotliwego problemu pocenia się. Żaden dezodorant, czy nawet najstaranniejsza higiena nie pomoże wyleczeniu nadpotliwości – jedynie ją częściowo zamaskuje. Jonoforeza to nie półśrodek – to skuteczne rozwiązanie!

Leczenie nadmiernej potliwości pach jonoforezą – najważniejsze zalety:

  • szybko i skutecznie
  • tanio w porównaniu do innych metod
  • bezboleśnie i nieinwazyjnie
  • brak skutków ubocznych

Jeżeli wychodzisz z takiego samego założenia co my, że jeśli jest problem to należy go skutecznie rozwiązać, to zapisz się na zabiegi w naszym gabinecie. Pracujemy tylko na specjalistycznym sprzęcie przeznaczonym właśnie do leczenia nadmiernej potliwości.

Informacje kontaktowe

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Gabinet

Nadmierna potliwość Warszawa

ul. Twardowska 3
01-810 Warszawa
(Bielany)

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek
10.00 – 20.00

Kontakt

Telefon: 22 300 1546

E-mail: 
[email protected]

Leczenie nadpotliwości

Bodymove

ul. Twardowska 3
01-810 Warszawa (Bielany)

Telefon: (22) 300 1500
E-mail: [email protected]