Leczenie nadpotliwości pach Warszawa

Nadpotliwość pach potrafi skutecznie zniszczyć życie osobiste i zawodowe. Ludzie, którzy cierpią na nadmierną potliwość pach starają się zakrywać poplamione ubrania, muszą brać prysznic przynajmniej dwa razy w ciągu dnia, wybierają tylko te kolory koszul na których najmniej widać odstraszające plamy potu, a więc jasne (biały, ecru). Uprzykrzające życie schorzenie wpływa na ich jakość życia. Ludzie zmagający się z nadpotliwością ograniczają również kontakty towarzyskie, cierpi też ich życie uczuciowe. Nadpotliwość pach bardzo często prowadzi do wewnętrznej frustracji, a nawet depresji. Wbrew pozorom nie jest to wcale błahy problem. Ok, wszyscy się pocimy, ale trzeba rozróżnić normalne pocenie się (np. podczas wysiłku fizycznego lub latem, gdy jest gorąco), od nadmiernego pocenia się, które występuje niezależnie od pory dnia, nawet przy braku aktywności.

leczenie-nadpotliwosci-pach

Jonoforeza na nadpotliwość pach

Rozwiązaniem problemu związanego z nadmiernym poceniem pod pachami są zabiegi jonoforezą. Każdy z nich trwa 15 minut i jest zupełnie bezbolesny. Wystarczy zazwyczaj dwutygodniowa terapia, aby pozbyć się kłopotliwego problemu pocenia się. Żaden dezodorant, czy nawet najstaranniejsza higiena nie pomoże wyleczeniu nadpotliwości – jedynie ją częściowo zamaskuje. Jonoforeza to nie półśrodek – to skuteczne rozwiązanie! W dodatku jest to rozwiązanie bezpieczniejsze niż botoks, czy chirurgiczne usuwanie gruczołów potowych, no i oczywiście o wiele tańsze, co też nie jest bez znaczenia, prawda?

Leczenie nadmiernej potliwości pach jonoforezą – najważniejsze zalety:

 • szybko i skutecznie
 • tanio w porównaniu do innych metod
 • bezboleśnie i nieinwazyjnie
 • brak skutków ubocznych

Leczenie nadpotliwości pach w domu

Jeżeli wychodzisz z takiego samego założenia co my, że jeśli jest problem to należy go skutecznie rozwiązać, to zadzwoń do naszego gabinetu i zapytaj o możliwość wypożyczenia urządzenia do jonoforezy. Leczenie nadpotliwości pach w domu jest proste, szybkie i wygodne, a dodatkowo nie musisz dojeżdżać na zabiegi tracąc przy tym cenny czas i paliwo. Zabiegi jonoforezą przeprowadzasz codziennie, gdy znajdziesz dla siebie wolny kwadrans, np. podczas oglądania wieczornych wiadomości lub ulubionego serialu. Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu do jonoforezy, możecie to Państwo zrobić przy ul. Rydygiera 19 lok U17 w Warszawie, w naszej klinice. Naprawdę szkoda czasu na frustrację związane z nadpotliwością – dzięki jonoforezie już wkrótce ten problem przestanie Cię gnębić.

Informacje kontaktowe

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Gabinet

  Nadmierna potliwość Warszawa

  ul. Rydygiera 19 lok U17
  01-810 Warszawa

  Godziny otwarcia

  Pon-pt: 08:00 – 21:00
  Sobota: 08:00 – 14:00