Mega zabawka, zastanawiałam się nad botuliną za 2000zł i gdzieś na forum was znalazłam. Mnie wystarczyło 10 dni i problem pocenia stóp zmalał o 75%, zastanawiam się nad zakupem sprzętu od was. Polecam szczególnie oddział w Krakowie, przemiły Pan wszystko mi opowiedział poinformował jak używać, obsługa banalna. Pozdrawiam Iwona z Wieliczki
Informacje kontaktowe
Gabinet
Nadmierna potliwość Warszawa
ul. Rydygiera 19 lok U17
01-810 Warszawa
Godziny otwarcia
Pon-pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 14:00