Polecam, na mnie tak zadziałało w zeszłym roku , że jak tylko w tym sezonie pojawiły sie pierwsze upały i pierwsze problemy to odrazu przyjechałam i zakupiłam sobie aparat. Bo znalazłam koleżanke ktora ma podobny problem i kupiłyśmy sobie na spółke ;)) Aż sie nie chce wierzyć ,że tak prosta metoda może być taka skuteczna. Wydałem kilka tysięcy na botuline ;((( i nic. Zero efektu a tu robie sobie serie zabiegów i potem raz na 2 tygodnie jeden zabieg wykonuje na podtrzymanie efektów. Gorąco Polecam
Informacje kontaktowe
Gabinet
Nadmierna potliwość Warszawa
ul. Rydygiera 19 lok U17
01-810 Warszawa
Godziny otwarcia
Pon-pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 14:00